Wigilia Akademii Seniora:

Słuchacze organizowanej przez Hospicjum Domowe im. św. Tomasza Apostoła i Wyższą Szkołę Medyczną w Sosnowcu Akademii Seniora, tradycyjną Wigilią zakończyli zajęcia. Podczas świątecznej uroczystości nie zabrakło tradycyjnych potraw, dzielenia się opłatkiem, kolęd, podziękowań i wzruszeń. Wieczór wigilijny urozmaicił Sławomir Korczyński - sosnowiecki poeta, literat, twórca, który przybyłym przybliżył swoją twórczość.
Akademia Seniora trwała prawie rok. W tym czasie podczas kilkunastu spotkań ponad 60 aktywnych seniorów uczestniczyło w zajęciach z lekarzami, wykładowcami WSM i ekspertami z wielu dziedzin. Nie zabrakło też spotkań integracyjnych, pikników oraz wycieczek.


rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

 

pomostowe

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.