Akademia Seniora: 

Uruchomiona przez Wyższą Szkołę Medyczną we współpracy z Hospicjum św Tomasza Akademia Seniora to program mający na celu zaktywizowanie osób starszych z Sosnowca i regionu i pokazanie im, że nawet w wieku powyżej 60 lat nie jest za późno na naukę, nowe znajomość i doskonałą zabawę.

Osoby powyżej 60 roku życia, które raz w tygodniu uczęszczają na zajęcia w WSM, dowiedzą się się od specjalistów jak się leczyć i jak zdrowo żyć. Akademia Seniora to nie tylko zajęcia. Program realizowany z funduszy rządowych w ramach Aktywności Społecznej Osób Starszych to również wycieczki krajoznawcze, wspólne spotkania, koncerty muzyczne, ogniska, a nawet wieczory towarzyskie i kulturalne. Wszystko po to, by maksymalnie wypełnić czas seniorów i zaktywizować ich do dalszych działań.

rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

 

pomostowe

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.