Konferencja STN 2014:

11. czerwca 2014 roku w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu obyła się IV Konferencja Naukowa Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Jury rozpatrywało prace badawcze i kazuistyczne w zakresie pielęgniarstwa, położnictwa i ratownictwa medycznego przygotowane przez studentów WSM.

Wśród 5 referatów przygotowanych przez 9 studentów zgodnie z decyzją jury najlepsze okazały się prace Bożeny Francus, Mirona Makowskiego, Dariusza Miteli i Mariusza Ocapa („Ocena skutków narażenia na hałas w pojazdach uprzywilejowanych załóg zespołów wyjazdowych ratownictwa medycznego") oraz Sebastiana Majczuka („Oporność elektryczna skóry u funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu"). III miejsce przypadło parze studentek – Malwinie Wójtowicz i Karolinie Kępka („Mikroklimat w pomieszczeniach dydaktycznych wyższej uczelni"). Dwie pozostałe prace zostały wyróżnione (Kinga Wójcik: „Ocena stopnia uzależnienia od palenia papierosów oraz wielkość przepływu szczytowego wdychanego powietrza u studentów WSM w Sosnowcu" oraz Krzysztof Ojrzyński: „Badanie wiedzy i umiejętności w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej").

rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

 

pomostowe

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.