dziekanat w okresie wakacji (lipiec, sierpień, wrzesień) będzie nieczynny w soboty i niedziele


BIURO KARIER I PRAKTYK

W LIPCU BĘDZIE CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH 10:00 - 16:00

W DNIACH 3 I 18 LIPCA BIURO NIECZYNNE

W SIERPNIU BIURO BĘDZIE NIECZYNNE

WE WRZEŚNIU BIURO CZYNNE WE WTORKI I CZWARTKI

WSZYTSKIE SPRAWY ZWIĄZANE Z ODBYWANIEM PRAKTYK WAKACYJNYCH PROSZĘ O ZAŁATWIANIE DO 26 LIPCA 2019R

 


 

WSM podczas Dni Sosnowca 2019:

Na początku czerwca odbyło się tradycyjne święto miasta. Jak w ubiegłych latach i tym razem przybyli do Parku Sieleckiego mieli okazję odwiedzić nasz namiot. Przez trzy dni na bawiących się podczas Dni Sosnowca 2019 czekali studenci. Była to okazja do poznania Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu, zapoznania się z jej ofertą edukacyjną, czy zmierzenia sobie ciśnienia. W naszym namiocie czekały również profesjonalne fantomy, na których pod okiem instruktorów każdy chętny mógł nauczyć się udzielać pierwszej pomocy.

 


 

Dzień Ojca:

Wszystkim Tatom z okazJi ich święta, życzymy samych sukcesów zawodowych, wytrwałości w codziennym życiu, spokoju, wielu niezApomnianych chwil w gronie najbliższych i przede wszystkim radości z dzieci.

dzien ojca 2019


 

Zaplanuj odpoczynek i wybierz studia dla siebie:

Rozpoczeło się lato, a dla wielu również wakacje. To dobry moment by odpocząć, ale również zastanowić się nad przyszłością. Odpowiednie studia gwarantujące pewną i stabilną pracę to dobry wybór. Nasza Uczelnia oferuje edukację na najwyższym poziomie i pozwala na zdobycie zawodu, który zawsze będzie potrzebny na rynku pracy. Podczas wakacyjnego odpoczynku pomyślcie o tym!. Pielęgniarstwo I i II stopnia, Ratownictwo medyczne, Dietetyka. To przyszłość, w której nie będziecie musieli martwić się o zatrudnienie. Rekrutacja trwa do 15 września 2019 roku!

 

wakacje


Rekrutacja nadal trwa!

Trwa rekrutacja na semestr zimowy w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu. Czekają na Was atrakcyjne kierunki dające szansę na dobrą pracę. Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś. Więcej o naszych kierunkach w dziale REKRUTACJA.

Pielęgniarstwo I stopnia (licencjat) -

Pielęgniarstwo II stopnia (magisterskie) -

Ratownictwo medyczne I stopnia (licencjat) -

Dietetyka I stopnia (licencjat) -

Studia podyplomowe -

8

A T U T Y  N A S Z E J  U C Z E L N I:

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu, jako pierwsza uczelnia niepubliczna w Polsce, od 2008 r. rozpoczęła kształcenie studentów na kierunku pielęgniarstwo studia stacjonarne

- składająca się z wybitnych ekspertów i specjalistów kadra naukowa i dydaktyczna

- bogata baza dydaktyczna z doskonale wyposażonymi pracowniami specjalistycznymi, a także dostępną codziennie biblioteką i czytelnią zaopatrzoną w kilka tysięcy książek i czasopism specjalistycznych

- jako jedyna Uczelnia posiada najnowocześniejsze Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych

elastyczny plan studiów umożliwiający rozwój na wielu płaszczyznach – swobodne godzenie zdobywania wiedzy z pracą zawodową i życiem rodzinnym

- szeroką pulę dostępnych dla wszystkich studentów stypendiów socjalnych i naukowych dla najlepszych studentówstypendia dla osób niepełnosprawnych oraz pomoc w trudnych sytuacjach przez przyznawanie doraźnych zapomóg.

- możliwość opłacania czesnego co miesiąc lub jednorazowo

- dobra lokalizacja umożliwiająca swobodny dojazd

Krew jest ważna:

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawstwa. To wydarzenie dedykowane wszystkim dobrym ludziom, którzy oddają swoją krew potrzebującym. Zachęcamy również Was do wsparcia potrzebujących. To nic nie kosztuje, a może uratować życie. Więcej o zbiókach krwi przeczytacie na stronie Regionalnej Stacji Krwiodawstwa.

krwiodawstwo


 

rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.