Krew jest ważna:

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawstwa. To wydarzenie dedykowane wszystkim dobrym ludziom, którzy oddają swoją krew potrzebującym. Zachęcamy również Was do wsparcia potrzebujących. To nic nie kosztuje, a może uratować życie. Więcej o zbiókach krwi przeczytacie na stronie Regionalnej Stacji Krwiodawstwa.

krwiodawstwo


 

Dzień dziecka:

 

Zrób sobie prezent na Dzień Dziecka. Wybierz studia dla siebie na kierunkach:

Pielęgniarstwo I stopnia (licencjat) -

Pielęgniarstwo II stopnia (magisterskie) -

Ratownictwo medyczne I stopnia (licencjat) -

Dietetyka I stopnia (licencjat) -

Studia podyplomowe -

Dietetyka plakaty wsm

Więcej o naszych kierunkach w dziale REKRUTACJA.


Dzień Matki:

Z okazji święta wszystkich Mam, życzymy Wam sukcesów zawodowych, dużo radości z opieki nad dziećmi i pogody ducha w codziennych wyzwaniach.

dzien matki 2018


 

Weź udział w badaniu:

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych.

eurostudent


Ankieta zajmie ok. 15 minut, dostępna jest do końca czerwca. Wypełnij jeszcze dzisiaj: http://badania.pbs.pl/eurostudent.pg Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami! Dziękujemy za poświęcony czas!


 

Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Jest to święto obchodzone corocznie 12. maja, ustanowione przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN) na Kongresie w Meksyku w 1973 roku. Tego samego dnia przypada rocznica urodzin Florence Nightingale, prekursorki nowoczesnego pielęgniarstwa.

psssielegniarka

Z tej okazji wszystkim Pielęgniarkom i Położnym życzymy sukcesów zawodowych, samych awansów, pogody ducha i spełnienia w pracy z pacjentami. I przypominamy, że Wyższa Szkoła Nedyczna w Sosnowcu to uczelnia, która od wielu lat kształci przyszłe kadry. Więcej o kierunku pielęgniarstwo w naszym dziale REKRUTACJA.


 

rekrutacja banerkierunki banerprojekty unijnebaner glownacentrum symulacji baner

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.